Mobil Uygulama

Iphone ve IOS işletim sistemi teknolojisi sayesinde akıllı telefonlara olan rağbet oldukça artmıştır. Meydana gelen güçlü rekabet sonucunda da cihazlar hızlı bir şekilde gelişmeye başlamıştır. Rekabetin oluşmasını sağlayan en önemli durum ise işletim sistemlerinin uygulama geliştiricilerine koyulan sınırları kaldırmaya çalışması ve yüksek donanımlar olmuştur. Yüksek donanımlar sayesinde de tasarım açısından daha iyi ve yüksek grafikli uygulamalar gelişmiştir.

mobil uygulama

İşletim sistemleri gelişince mobil uygulama daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bu durum sonucunda da insanların akıllı telefonlarıyla geçirdikleri vakit her geçen gün artmıştır. Akıllı telefonlarda geçirilen zamanın büyük bir kısmı sosyal medya ya da alıveriş uygulamalarına aittir. Gün geçtikçe insanlar mobil uygulamalara daha fazla vakit ayırmaya başlamıştır ve pek çok şirket de bu durumdan yararlanmıştır. Durumun farkında olan firmalar mobil uygulama sektörüne büyük yatırımlar yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir.

Mobil uygulamalar işletmelere pek çok yönden avantaj sağlar. Ancak işletmeler genelde mobil uygulamayı gereksiz ve fazladan bir maliyet olarak görürler. Bu hizmet her işletmenin ihtiyaçlarına göre farklı maliyetlerde olur.

-İşletmenin ne kadar büyük olduğu
-Yapılacak faaliyetlerin entegrasyonu
-İletişim ağındaki genişlik
-İçerik güncelleme sıklığı gibi durumlar mobil uygulama bütçesinde etkilidir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir analiz yapıyoruz ve buna göre fiyat belirliyoruz.

mobil uygulama

Mobil Uygulama Neden Kullanılır, Ne İçin Gereklidir?

Profesyonel bir görünüm elde etmek ve bir marka değeri oluşturmak isteniyorsa mobil uygulama sahibi olmak önemlidir. Hatta mutlaka yapılması gereken bir şey olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü günümüzde mobil uygulama sahibi olarak daha geniş kitlelere daha kolay bir şekilde ulaşmak mümkün hale gelmiştir.

Yapmış olduğunuz kampanyaları, indirimleri ya da etkinlikleri bu hizmetimiz sayesinde hedef kitleye kolay bir şekilde iletebilirsiniz. Dijital pazarlama konusunda büyük avantajdır. Bu hizmet sayesinde ürün ve hizmet satışı gerçekleştiren e-hizmet siteleri için hedef kitle ile daha kolay iletişime geçme, daha büyük kitlelere ulaşma ve bağ kurabilme şansı oluşur.

Dijital pazarlama alanında faal olan büyük küçük neredeyse her işletme mobil uygulamaya sahip diyebiliriz. Mobil uygulama ile satış verimi artar ve etkileşim maksimum seviyeye çıkar.

Alacağınız hizmetin pek çok avantajı vardır. Bunlar;

-Şirketinizin kazançları artar ve etkileşim de maksimum seviyeye yükselir.
-İşlevsel bir mobil uygulamaya sahip olursunuz ki bu çok daha yararlıdır. İşletmeler yalnızca mobil uygulamaya sahip olmaya çalışsalar da aslında bu durum maddi olarak size ek masraflar çıkarabilir. Ayrıca kurumsal itibarınız da zedelenebilir. Bunun için mobil uygulamanızın işlevsel olması oldukça önemlidir.
-Sahip olduğunuz mobil uygulama ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar nitelikte olursunuz. Bir uygulamanın fazlaca etkileşim alması, müşterilerin taleplerine hitap etmesi ve sorunları çözüyor olması başarılı olduğunun göstergesidir.
-Etkileşim kurabileceğiniz bir uygulama plânı sayesinde müşteriler ile anlık iletişime geçebilirsiniz.

-Verdiğimiz mobil uygulama hizmeti sayesinde rakiplerinizden daha iyi bir konuma gelebilirsiniz akıllarda kalan bir marka olabilirisiniz.
-Müşterileri kendinize çekerek daimi müşterileriniz haline getirebilirsiniz.
– Ürün ve hizmetlerinizin kolay bir şekilde satın alınması için de kolaylık sağlıyoruz. Aynı sektöre faaliyet gösteren rakiplerinizden daha hızlı ve kolay bir şekilde müşteriler ile direkt etkileşime geçmek için mobil uygulama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
-Mobil uygulama hizmetimiz sayesinde markanız müşteriler ile iletişim halinde olabilir böylece her zaman hedef kitleniz ile iletişim kurma imkânına sahip olursunuz.
-Müşterilerinize anlık bildirimler göndererek reklam maliyetinizi düşürmüş olursunuz ve hizmetleriniz hakkında müşterilerinize ücretsiz bilgi verebilirsiniz.
-Vereceğimiz mobil uygulama hizmeti ile marka bilinirliğiniz artar, satış rakamlarınız yükselir,  kazancınız artar. 

Scroll to Top