Prodüksiyon Hizmetleri

MegBoss Prodüksiyon Hizmeti; içerisinde TV reklam filmi, katalog, dizi, sinema, süper slowmotion, tanıtım filmi, klip çekimi ve montaj hizmetini barındıran önemli bir çalışma alanıdır

TV Reklam Filmi Çekimi

Televizyonlarda reklamlarınız oynasın istiyorsanız ekibimizle iletişime geçerek en kısa sürede reklam videonuzu yayımlamaya başlayabilirsiniz.

DİZİ ÇEKİMİ

Dizi Çekimleri

SİNEMA ÇEKİMİ

Sinema Çekimleri

SLOWMOTION

Slowmotion Çekimleri

TANITIM FİLMİ

Tanıtım Filmi Çekimleri

KLİP ÇEKİMİ

Klip Çekimleri

MONTAJ HİZMETİ

Montaj Hizmetleri

Prodüksiyon Hizmeti

MegBoss Prodüksiyon Hizmeti; içerisinde TV reklam filmi, katalog, dizi, sinema, süper slowmotion, tanıtım filmi, klip çekimi ve montaj hizmetini barındıran önemli bir çalışma alanıdır. Görsel ve işitsel materyallerin ustalıkla kullanılması gereken bu hizmet, yaptırmak istediğiniz çalışmanın kalitesini etkileyecektir.

Prodüksiyon Hizmeti Nedir?

Prodüksiyon, video çekim temelli reklam ya da film,dizi çekimlerinin ortaya konulması için gerekli materyal ve insan gücüne verilen genel isimdir. Prodüksiyonu oluşturan insan ve teknoloji parçalarının her birinin niteliği, ortaya çıkacak ürünün kalitesini doğrudan etkileyecektir.

Müzik Prodüksiyon Hizmeti Nedir?

Bir kurgunun müzik bölümünün organize edildiği Prodüksiyon sürecine müzik prodüksiyon denir. Hazırlanan bir video klibin müzik bölümünde kullanılan enstrümanlar, teknolojiler ve müzik sanatçıları ile müziği düzenleyen sanatçılar bu Prodüksiyon birimini oluşturur.

Video Prodüksiyon Nedir?

Televizyon filmleri, dizi çekimleri ve sinema prodüksiyonları gibi video temelli çekimlerin yapıldığı çalışmalarda video prodüksiyon yapılması gerekmektedir. Bu amaçla bir arada bulunan dekor, tasarım, teknoloji, oyuncu ve video sanatçıları video prodüksiyonu oluşturur. Prodüksiyon hizmeti veren MegBoss Dijital Medya ajansı ile siz de ses getiren projelere imza atabilirsiniz.

TV Reklam Prodüksiyon Hizmeti

Günümüzde ev tekstilinden teknoloji marketlere, mobilya markalarından anne bebek ürünleri firmalarına, hemen hemen her sektörde TV reklam filmi Prodüksiyon çalışması yapılmaktadır. Televizyon ve internet reklamcılığında sıklıkla karşılaştığımız TV reklam filmi çekimleri ile markanız artık çok daha kolay tanınır. Yaratıcı ve akılda kalıcı senaryoları ile MegBoss TV reklam filmi hizmeti, hedefinize ulaşmanızı sağlayacak.

TV Reklamları Neden Tercih Edilir?

TV reklam filmi prodüksiyon hizmeti, düşük bütçeler ile yüksek satışlar elde etmeyi amaçlamaktadır. Televizyon reklam kuşaklarında yer alacak olan bu ürün, marka ve ürünlerinizin TV tutkunları ile buluşmasını sağlayacaktır. Günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olan televizyon kanalları, online yayın hizmeti vermektedir. Hatta her bir kanalın resmi web sayfası bulunmaktadır.

Sinema Çekimi

Sinema çekimi, prodüksiyon hizmeti türleri arasında en yüksek oranda detaya sahip olanıdır. Başarılı senaryo yazarları ise MegBoss gibi alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşları ile çalışmayı tercih etmektedir. Sinema çekimi Prodüksiyon hizmeti ile hayalinizdeki inanılmaz projeyi hayata geçirebilirsiniz.

Süper Slow Motion Çekim Hizmeti

Son yıllarda akıllı telefonlara entegre edilen Süper Slow Motion özelliği, bazı reklam ya da video projelerinin en önemli araçlarından biri olmaktadır. MegBoss Dijital Medya Ajansı, sahip olduğu yüksek kaliteli cihazları ile bu noktada sınırsız hizmet vermektedir. Sporcular, animasyon sanatçıları ve detayların çok önemli olduğu reklam projeleri için hızlı çekim yapmak çok büyük öneme sahiptir.

Tanıtım Filmi Prodüksiyon Hizmeti

Prodüksiyon hizmetleri arasında en sık tercih edilenlerden biri de tanıtım filmi çekimi hizmetidir. Bir firma, marka ya da etkinlik için hazırlanabilen bu kısa ya da uzun filmler, hızlı ve kalıcı geri dönüt almayı sağlar. Fotoğrafçılık ve video çekim alanlarına yıllarını vermiş uzman ekip üyeleri ile MegBoss bugünün ve yarının teknolojisini yakından takip etmektedir.

Montaj Hizmeti

Montaj hizmeti, MegBoss Prodüksiyon Hizmeti alt hizmet alanlarından biridir. Montaj, bir görsel, işitsel ya da video projesinin istenilen şekilde düzenlenmesi çalışmasına denir. Bir ses dosyası ile bir müziği bir araya getirmek, bir videonun arkasına ses eklemek, birden fazla video parçasını ard arda uyumlu bir şekilde kullanmak, dublaj yapmak ve bunu çok doğal bir şekilde uygulamak gibi çalışmaların tamamı montaj ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tanıtım Filmi Çekimi Kimler İçin Yapılır?

* Bir markanın çıkardığı yeni bir ürünün tanıtımı için yaratıcı bir tanıtım filmi hazırlanabilir. Bir etkinliğin tanıtımı için de bu teknik kullanılabilir.
* Kurumsal firmalar ve devlet kurumları için hem genel amaçlı hem de proje bazlı tanıtım çekimleri yapılmaktadır.
* Yeni açılacak bir firma şubesi ve bu şubede yapılacak hizmetler için tanıtım filmi çekilebilir.
* Bir kurum tarafından düzenlenen bir etkinlik, bu yol ile paylaşılabilir.
* Tanıtım filmi, bir yardım organizasyonunun daha etkili bir şekilde paylaşılmasını sağlayabilir.

Tanıtım Filmi Çekimi Nasıl Yapılır?

Başarılı Tanıtım filmi çekimi öncesinde hedef kitle analizi yapılması şarttır. MegBoss yaratıcı yazar ekibi, metin hazırlığına başlamadan önce, tanıtım filminin ulaştırmak istediği mesajın potansiyel müşterilerini analiz etmektedir. Böylece hedefe odaklanmış bir şekilde metin hazırlanmaktadır. 

Yapılan hedef kitle analizinin ardından mesajları en etkili şekilde nasıl vereceğini planlayan MegBoss yaratıcı yazar ekibi, hazırladığı metni müşterisi ile paylaşmaktadır.

Onayı alınan metin için çekimlere başlanır ve filmde kullanılacak ses, video, animasyon ya da yazı ögeleri planlanarak; filmin demosu müşteri onayına sunulur. Demosu kabul edilen proje tamamlanarak tekrar müşteri onayına sunulmakta ve gerekli revizelerin sonunda tanıtım filmi çekimi başarı ile sonuçlandırılmaktadır. 

Diğer tüm Prodüksiyon hizmeti çeşitlerinde olduğu gibi tanıtım filmi çalışmalarında da müşteri tarafından bolca revizyon istenebilir. Bu noktada anlayışlı, sabırlı ve işine hakim bir ekip ile çalışmak, projenin çok daha kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Siz de MegBoss ayrıcalığını deneyimleyerek, başarınıza hız katabilirsiniz. 

01

MegBoss ile Tanışın

MegBoss Prodüksiyon Hizmeti; içerisinde TV reklam filmi, katalog, dizi, sinema, süper slowmotion, tanıtım filmi, klip çekimi ve montaj hizmetini barındıran önemli bir çalışma alanıdır.

02

Hayalinizdeki Hizmeti Paylaşın

MegBoss Dijital Medya Ajansı ile prodüksiyon alanında ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ürünlere ulaşmak artık çok kolay. Sizi anlayan, kolayca iletişim kuran ve işinizi kendi işi gibi benimseyen bir ekip ile çalışmak istiyorsanız, sizi MegBoss ofisine bekliyoruz.

03

Çekimlere Başlayalım

Hayallerinizi süsleyen muhteşem kurguyu gerçekleştirmek, MegBoss ile artık çok kolay. Gelecekte çocuklarınıza bırakabileceğiniz en önemli mirasın bir dizi olduğunu düşünmek sizi heyecanlandırıyorsa, zaman kaybetmeyin. MegBoss Reklam Ajansı ile tanışın.

Bir Paragrafta MegBoss ;

Sorunlarınızı çözmek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Kaliteli Montaj Hizmeti Özellikleri Nelerdir?

Kurgu Montaj Hizmeti olarak da bilinen bu hizmet, aynı proje içerisinde kullanılacak görsel, işitsel ve video ögelerinin uyumlu hale getirilmesini sağlar. Özel tekniklerle yapılan birçok çekim, alanında uzman montaj sanatçılarının elinde çok daha özel hale gelebilir. Bu noktada kaliteli montaj hizmeti aldığınızı anlamanızı sağlayacak özellikler şu şekildedir:

  • Kaliteli bir montaj çalışmasında görüntü kalitesi video boyunca aynıdır. 
  • Seslerin arka planında istenmeyen ya da rahatsız edici dış sesler yer almaz. 
  • Görüntülerin kalitesi ve renk düzeni birbiri ile uyumludur. 
  • Hikaye ile görüntü birbiri ile uyum sağlar. 
  • Yazı, ses ve görüntü ögeleri birbirini destekleyecek niteliktedir. 
  • Renk uyumu ve renk seçimi doğru ve hedefe uygun yapılmıştır. 
Scroll to Top