Akit Gazete Reklamı

Akit gazetesi ilk yayın hayatında 1993 yılında başlamıştır. 2010 yılında yeni akit ile birlikte yayın hayatına devam etmektedir. Akit gazete reklam projeleri için Megboss dijital reklam ajansı, nitelikli, yaratıcı ve kreatif fikirlerle markanızı tanıtmaktadır. Sadece markalara değil, kurum ve kuruluşlara yönelik, spesifik alanlarla ilgili de tanıtım reklamları hazırlar.

Akit Gazete Reklamı

Akit gazete reklam projeleri kapsamında Megboss, yaratıcı metin yazarları, grafikerler, fotoğrafçılar ve reklam uzmanlarıyla birlikte çalışmaktadır. Hedef kitlenize kısa zamanda ulaşabileceğiniz reklam projelerinde, net ve kısa bilgilerle birlikte okuyucuyu direkt yönlendiren metinler kullanılır.

  • Slogan, çarpıcı reklam başlıkları ve görselleri hazırlanmaktadır.
  • Dijital ve basılı yayınlara özel reklam stratejisi belirlenir.
  • Kısa, net ve bilgi veren reklam metinleri düzenlenecektir.
  • Hedef kitleye yönelik reklam projeleri hazırlanarak, yaratıcı ve kreatif fikirler ön plana çıkarılır.
  • Günlük, haftalık ve aylık yayınlar üzerinden reklam stratejileri belirlenir.
  • Dikkat çekici görseller ve metinlerle süslenecektir.

Akit Gazete Reklam Fiyatları           

Akit gazetesine reklam verirken akılınızda kalacak fiyatlar için önceden bilgilendirme yapmayı Megboss olarak tercih etmekteyiz. Biz reklam fiyatlarını son anda değil, işi elimize aldığımız andan itibaren belirleyen ajanslardan biriyiz. Akit gazete reklam projelerinde, reklam metni, görsel kullanımı, reklam boyutu ve süresine göre değerlendirmeler yaparak sizleri bilgilendiririz.

Akit Gazete Reklam Ücretleri

Reklam ücreti belirlemek için reklam boyutu, yayın alanı ve yayın süresiyle birlikte reklam yazar ve çizer ekibimizin çay ve kahve masraflarını da minimum düzeyde hesaba yazıyoruz. Ancak piyasanın uçuk fiyatları yerine, güncel ve uygun fiyatlar uygulamak konusunda bizden başka bir reklam ajansı tanımıyoruz.

Akit Gazete Reklam Fiyatı

Akit gazetesiyle çalışmak için belirlenen reklam fiyatlarına şaşıracaksınız! Ancak kötü anlamda değil, iyi anlamda şaşıracaksınız. O kadar uygun fiyatlarla neredeyse bir gazete almak kadar kolay olan reklam projeleri için Megboss ekibiyle çalışmaya ne dersiniz?

Sıkça Sorulan Sorular

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top