Avşar Sinema Reklamı

Sinema reklamcılığı giderek daha rekabetçi bir hale geldi; filmi öne çıkaracak yöntemlerin kullanılması da daha önemli olmaya başladı. Bu yöntemler arasında teaser fragmanları, ön fragmanlar, posterler bulunur.

Tam pazarlama kampanyası, herhangi bir filmin başarılı şekilde yayınlanması için önemlidir. Ancak reklam süreleri ise tam kararında olmalı, seyircileri sıkmamalıdır. Bu noktada hazırladığı reklamlarla her zaman yanınızda olan Megboss, en iyi reklam süreleriyle, seyircinin sıkılmadan filmi beklemesini sağlıyor.

Avşar Sinema Reklam Fiyatları

Firmaların daha geniş kitleye en kolay ulaşacakları mecralardan biri sinemalardır. Bu yüzden marka bilinirliğinin ön plana çıkması, ürün ve hizmetlerin daha kolay tanıtılmasının yanında, seyirci üzerinde etkisi görmek oldukça önemlidir.

Avşar sinema reklam hizmeti için Megboss farkını yaşayarak; markaların, ürünlerin ve hizmetlerin, seyircilerin akıllarında yer etmesini sağlıyoruz.

Marka değerleriyle iletişim kurmanın amaç edinildiği reklamlarımız sayesinde,her zaman rakiplerinizin önünde olursunuz.

Yılların verdiği tecrübesiyle her zaman yanınızda olan Megboss ayrıcalığından yararlanmak için, hemen uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Avşar Sinema Reklam Verme

Sinema reklamlarının amacı; en üst seviyede görsel ve işitsel olarak en iyi etkiyi yaratarak marka bilinirliğini ön plana çıkarmaktır. Megboss profesyonel ekibi, çözüm odaklı hizmetiyle her zaman rakiplerinizin bir adım ötesine geçmenize yardımcı olur.

Megboss reklam uzmanlarımız ilk olarak;

  • Firma ve marka analizini yaparak, marka olarak beklentilerin neler olduğunu belirler.
  • Hedef kitle analizleri yapılarak, hedefteki kitleye en uygun sinema filmleri bulunur.
  • Reklam uzmanlarımız, en etkili reklam çalışmasını analiz eder.
  • Sinema reklam filminin senaryosu, firma ya da marka ile görüşmeler başlar.

Reklamların gösterileceği sinema salonları belirlenir ve fiyat anlaşmaları gerçekleştirilir. Reklam süresi prosedüre uygun şekilde, seyircinin sıkılmayacağı sürelerde tasarlanarak, müşteriye sunulur.

Avşar Sinema Reklam Ücretleri

Film reklam ücretleri, bir firmanın sinema salonu ekranında reklam verme maliyetidir. Sadece büyük işletmeler değil artık küçük işletmeler de sinema reklamının önemini kavradı.

Avşar sinema reklam fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için; alanında liderliğini korumakta kararlı Megboss ile iletişime geçerek, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Avşar Sinema Reklam Türleri

Sinemaların milyonlarca insana ulaştığı düşünüldüğünde, film başında ve aralarında gösterilecek reklamların milyonlarca insana ulaştığı herkes tarafından bilinir. Özellikle gişe rekorları kıran filmlerde sunulan reklam türleri, daha akılda kalıcı ve etkileyicidir.

  • Ekran slaytları: Büyük mültiplekslerde ya da tek ekranlı sinemalarda, ekran slaytları, reklamlar için mükemmeldir.
  • Ekran reklam filmleri: Markaların ön plana çıkarılması için, ekran reklamları kullanılır ve gerçek hayattan daha büyük görseller vurgulanır.
  • Lobi içi tabelalar: Pano, poster, kiosk markaları, tuvalet markaları, pencere askıları, zemin grafikleri, lobi ekranları gibi birçok alanı kapsar.
  • Koltuk reklamları: Markanın görünürlüğünün tam olarak sağlanabilmesi için, seyirci koltuklarına reklam konur.
  • Bilet reklamları: Satışı yapılan biletlerin arkasına sinema reklamı konabilir.

Bunun yanında sinemalarda reklamlarınızın yayınlanması için sansür kurulu sertifikası gerekir. Sinemada reklamlar için seyircinin zihnini yakalamanıza yardımcı olan Megboss çözümlerine ulaşmak için, uzmanlarımızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Avşar Sinema Salonu Reklam

Sinema salonu reklamları; sinemaseverlerin, sinemaya girmeden önce, sabırsızlıkla beklediği deneyimin bir parçasıdır. Bu reklamlar, bazen belirli demografik özelliklere yöneliktir ya da yakında vizyona girecek olan filmlerin reklamı yapılabilir.

Avşar sinema reklam aşamasında, seyircilerinin dikkatini çekecek, akılda kalacak reklamları sunarak, seyirciler üzerinde önemli bir etki yaratır. Seyirciye doğru ve özel reklamların sunulması için Megboss en doğru tercihtir.

Avşar Sinema Reklam Filmi

Film reklamları; sinema filmi öncesinde ve film aralarında gösterilen filmlerdir. Kısa olmasının yanında; akılda kalıcı olması, seyirci üzerinde etkisinin üst seviyede olması hem görsel hem de işitsel olarak seyirciye dokunması gereken filmlerdir.

Avşar sinema reklam filmleri için en doğru adres olan Megboss ile çalışarak; milyonlarca seyirciye ulaşacak en özel reklam filmlerini oluşturmamız için, reklam uzmanlarımızla çalışabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top