Hürriyet Reklam

Hürriyet Reklam

1948 yılında kurulan Hürriyet gazetesi, gündem, ekonomi, spor ve magazin bölümleriyle tasarlanmıştır. Türkiye ve Avrupa basınında da değerli gazetecilerle çalışan basılı yayın, dijital gazete platformuyla da en çok okunan gazetelerden biri olmayı başarmıştır. Megboss Hürriyet gazete reklam projeleriyle basılı yayınlar ve dijital yayınlar üzerinden reklamlarınızı kitlelere ulaştırmanız için yaratıcı fikirler üretmektedir.

Hürriyet Gazete Reklamı

Hürriyet gazete reklam projelerinde, basılı ve dijital yayınlara özel ürün, hizmet, marka ve kampanya ilanları açabileceğiniz tasarımlar yapılacaktır. Megboss yaratıcı yazar ekibi, grafikerleri ve reklam uzmanlarıyla strateji belirler, reklamların hedef kitlenize direkt olarak iletilmesini sağlar.

  • Reklamların kısa, net ve bilgi verici tasarlanması gerekmektedir.
  • Görsellerin yaratıcı ve dikkat çekici olması alıcıya daha çabuk ulaşır.
  • Gazete bölümüne göre reklam ölçüleri belirlenir.
  • Güncel, gündem odaklı ve ilgi çekici metinler hazırlanır.

Hürriyet Gazete Reklam Fiyatları

Reklamların yayın süresi, ölçüleri ve gazeteye yönelik reklam panosu bölümü fiyatlarda belirleyicidir. Uygulanacak Hürriyet gazete reklam teknikleri için belirlenen fiyatlar, tutarlı, güncel ve hakkaniyetli olarak listelenmiştir. Fiyatlarda belirleyici olan unsurlar, reklamda kullanılacak görsel, basılı ve dijital yayın olması, reklam görsel ölçüleri ve reklam alanı ölçüleri, metin ve yaratıcı ekibimizin sunduğu avantajlardır.

Hürriyet Gazete Reklam Ücretleri

Hürriyet gazetesine reklam vermek için avantajları tartışırken, ücretlendirme konusunda da tereddütler yaşıyor olabilirsiniz. Megboss reklam ekibinin nitelikli ve nicelikli çalışmaları reklam fiyatlarında uçuk seçenekleri sergilemelerine neden olmaz. Hürriyet gazete reklam projeleri belirlenen strateji ve ölçülere göre sunulacaktır.

Hürriyet Gazete Reklam Fiyatı

Gazetelerin basılı yayın ve dijital yayın alanına göre belirlenen fiyatlar, Hürriyet gazetesinin de kar marjını hesaplayacağımız toplam ücretlendirme bedeline denk gelecektir. Megboss aşırı ölçüler kullanmadan, abartıya kaçmadan en uygun fiyatları en nitelikli hizmet anlayışına göre düzenlemiştir.

Megboss ile reklamların ücretlerinden korkmanıza gerek kalmaz, her alanda ölçülü olduğu gerçeğini görmeniz yeterlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top